Hostvision isi mareste echipa !

Hostvision isi mareste echipa !

Suntem una dintre primele firme de hosting din Romania. Din anul 2001 am inceput activitati in mediul online pe partea de web hosting si web development. Serviciile de web hosting au devenit tot mai importante pentru HostVision, echipa noastra crescand in fiecare an, pe masura ce volumul afacerii de hosting a crescut. O contributie majora la aceasta crestere a avut-o increderea acordata de clientii existenti care ne-au recomandat serviciile, aducandu-ne un numar important de clienti noi.

In prezent servim peste 16000 de clienti si gazduim peste 40000 de site-uri pe un numar de peste 45 de servere.
Misiunea noastra este sa oferim servicii de Hosting de cea mai inalta calitate. De aceea investim permanent atat in infrastructura cat si in echipa pentru a oferi cele mai bune servicii de fiecare data.

Ca urmare a dezvoltarii firmei noastre, suntem in cautarea candidatilor potriviti, absolventi de studii superioare in domeniul IT sau intr-un domeniu adiacent cu o atitudine pozitiva, responsabili si deschisi spre a invata lucruri noi. Candidatul ideal trebuie sa se adapteze lucrului in echipa de suport, a carei membri lucreaza pentru a oferi clientilor ajutorul si informatiile necesare pentru a utiliza in cele mai bune conditii serviciile noastre.

Firma noastra pune accent atat pe dezvoltarea profesionala a echipei noastre cat si pe mediul de lucru flexibil si prietenos. Pentru a sprijini clientii, echipa de suport tehnic interactioneaza cu acestia prin intermediul sistemului de tickete, chat si telefon.

Persoanele interesate pot afla mai multe detalii legate de descrierea job-ului prin accesarea urmatorului link:

https://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/tech-support-team-member/1065062

 

Adauga un comentariu